☎️ Sipariş Destek Hattı

Gizlilik ve Güvenlik

merwabutik.com size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla birtakım kişisel bilgileri (isim, e-posta, cep telefonu vb.) sizlerden talep etmektedir. Unutulmamalıdır ki, kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir. Tüm bilgileriniz 256bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır. 

merwabutik.com üyelik formlarından topladığı bilgileri; merwabutik.com  iletişimi harici herhangi bir kapsamda, söz konusu üyenin haberi olmadan ya da aksi bir talimat vermeden faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamaktadır.

İletişim bilgileriniz siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler merwabutik.com’da saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır. Müşteri iletişim bilgilerini, yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır.

Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (örneğin; kredi kartı numarası)  merwabutik.com tarafından 
saklanmamaktadır. Bu bilgiler anlaşmalı olarak kullandığımız sistemin yapısında bulunan bankalara direkt olarak aktarılmaktadır. merwabutik.com kullanıcılarının güvenli bir şekilde bilgilerini işleyebilmeleri için, SSL-Tabanlı şifreleme yapısı kullanmaktadır.

Kullanıcılar merwabutik.com’da kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz (yasaların öngördüğü ölçüde) derhal işleme alınmaktadır.

Desteğe ihtiyacınız olduğunda web sitemiz üzerindeki irtibat numaralarından, WhatsApp üzerinden yada [email protected] mail adresimizden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 


Saygılarımızla,
Keyifli Alışverişler...

 

Merhaba!
Yükleniyor...