☎️ Sipariş Destek Hattı

En Çok Tercih Edilen Tesettür Takımlar Nelerdir?

Tarih: 06.12.2023 17:12
En Çok Tercih Edilen Tesettür Takımlar Nelerdir?
Tesettür giyimde takımlar pantolon ve tunik, gömlek, kazak vb. ya da etek ve gömlek, kazak, tunik, ceket vb. şeklinde tercih edilebilmektedir.

En Çok Tercih Edilenler?

Tesettür giyimde takımlar pantolon ve tunik, gömlek, kazak vb. ya da etek ve gömlek, kazak, tunik, ceket vb. şeklinde tercih edilebilmektedir. Bu takım eşleşmeleri arasında sweat ve pantolon takımları hanımların en çok tercih ettiği giyim tarzıdır. Rahat olmasının yanı sıra kolay kombinlenmesi ayrıca şık görüntü, tercih edilirliğini artırmaktadır.

Yine en çok tercih edilen bir başka takım türü de rahat ve spor görünüm sağlayan eşofman tarzı ceketli takımlardır. Günlük hayatın vazgeçilmezi olan üç parçadan oluşan bu spor takımları tercih ederek sizlerde günlük şıklığa ulaşabilirsiniz.

Tesettür Dış Giyim Modasında Doğru Tercih Nasıl Yapılır?

Dış giyimde en doğru tercih sade olan modellerdir. Ancak dış giyim ürünü tek başına giysi olarak tercih edilecekse desenli ve daha gösterişli modeller de kullanılabilir. Tesettürlü hanımların en çok tercih etiği kaplarda yeni sezonda iki rengin bir arada kullanıldığı modeller öne çıkmaktadır.

Merhaba!
Yükleniyor...